Logo
 

Plac zabaw "Kraina Zabaw" w Zawadzie już otwarty


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

Nowo otwarty plac zabaw zlokalizowany przy boisku sportowym jest swego rodzaju dopełnieniem tej przestrzeni rekreacyjno – sportowej, z której mogą korzystać zarówno najmłodsi jak i starsi.

Chciałbym przy tej okazji w imieniu swoim, Rady Sołeckiej i Mieszkańców podziękować za podjęcie inicjatywy Członkom Stowarzyszenia „Nasza Zawada”. Dziękuję za współpracę przy realizacji tej inwestycji. Dzięki pozyskaniu przez Stowarzyszenie środków unijnych udało się zrealizować jedno z zadań, o którym w minionych latach parokrotnie w gronie lokalnych społeczników rozmawialiśmy. Miło nam, że wspólnie możemy działać na rzecz naszej miejscowości. Cieszymy się też, że mogliśmy, jako Sołectwo Zawada wspomóc powstanie placu zabaw finansując w ramach środków Funduszu Sołeckiego przygotowanie podłoża pod montaż urządzeń.

W imieniu Sołectwa Zawada dołączam się do podziękowań kierowanych do instytucji oraz organizacji i ich przedstawicieli, które m. in. poprzez pomoc merytoryczną i pracę fizyczną wsparły powstanie placu. Dziękujemy wspólnie - Lokalnej Grupie Działania „Kraina Dinozaurów”, OSP Zawada, LZS Zawada oraz Gminie Turawa i Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Opolskiego. Podziękowania kierujemy również do sponsorów i firm współpracujących przy tym zadaniu oraz zaangażowanych w organizację pikniku z okazji jego otwarcia.

Na koniec chciałbym podziękować także radnym Rady Sołeckiej, którzy aktywnie uczestniczyli w pracach przygotowawczych do otwarcia placu zabaw i w dniu otwarcia służyli pomocą organizacyjną podczas popołudniowego pikniku.

Zdjęcia załączone do niniejszej informacji pochodzą od członków Stowarzyszenia "Nasza Zawada".


Sebastian Klotka
Sołtys Sołectwa Zawada