Logo
 

Strona internetowa  Sołectwa Zawada, jako narzędzie komunikacji z Mieszkańcami ma służyć przekazywaniu bieżących informacji dotyczących naszej miejscowości.
W założeniu administruje nią Rada Sołecka oraz sołtys danej kadencji publikując tu bieżące informacje związane z działalnością Rady, informacje przekazywane przez Urząd Gminy oraz informujące o wydarzeniach związanych z miejscowością.

Na stronie zebraliśmy także krótkie opisy organizacji i instytucji działających w Zawadzie umożliwiając prezentację ich działalności. Informacje znajdziecie Państwo w zakładce ORGANIZACJE.

Informujemy, że oficjalnymi serwisami internetowymi Sołectwa Zawada administrowanymi przez sołtysa i Radę Sołecką obecnej kadencji są:
www.solectwozawada.pl - oficjalna strona internetowa Sołectwa Zawada
www.facebook.com/zawada.solectwo - oficjalna witryna Sołectwa Zawada na Facebooku


Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów pochodzących ze strony poza tekstem informacji bez zgody Sołectwa Zawada zabronione.

"Czyste powietrze" - informacje o programach proekologicznych
Powiększenie

Wymieniłeś źródło ciepła na bardziej ekologiczne lub zamierzasz zrealizować taką inwestycję w najbliższych dwóch latach? Zachęcamy do zapoznania się z wiadomością przekazaną do naszego Sołectwa przez Urząd Gminy w Turawie

Czytaj więcej >>>

Dożynki Parafialne Parafii Zawada - "Zniwniołk" 2020
Powiększenie

Już w niedzielę 20 września 2020 w imieniu organizatorów dożynek zapraszamy na Mszę Święta o godz. 10.30 do kościoła parafialnego p.w. św. Floriana w Zawadzie oraz do udziału w korowodzie dożynkowym poprzedzającym uroczystość w kościele.

Czytaj więcej >>>

Sołectwo Zawada dla Ksawerego #GaszynChallenge
Powiększenie

Członkowie Rady Sołeckiej, sołtys, radni gminni z Zawady oraz mieszkańcy Zawady wspólnie odpowiedzieli na „rzucone” nam wyzwanie w ramach akcji „GaszynChallenge”. Za nominację dziękujemy samorządowcom (Rady Sołeckie, sołtysi i radni gminni) z Gminy Łubniany.
 
Zadanie wykonaliśmy z myślą o małym Ksawerym z województwa warmińsko - mazurskiego.  
 
Czytaj więcej >>>

Mimo deszczu wspólnie sprzątaliśmy "Kolanowskie Laski"
Powiększenie

Członkowie Rad Sołeckich, Sołtysi, Organizacje oraz Mieszkańcy Sołectw  Zawada, Kolanowice i Luboszyce w ramach wspólnej sąsiedzkiej inicjatywy w sobotę 20.06.2020 wspólnie sprzątali teren "Kolanowskich Lasków".

Czytaj więcej >>>