Logo
 

Wiosenne robótki


Ostatnio (w okresie od końca kwietnia do połowy czerwca 2020) dzięki zaangażowaniu członków rady sołeckiej a także radnych gminnych i Mieszkańców zrealizowaliśmy kilka wiosennych prac.

Za pielęgnację Parku Wiejskiego (plantowanie nierówności, koszenie) dziękujemy Panom Krystianowi Kulawik i Stefanowi Połoneckiemu a za wykoszenie traw przy przystankach na „Borku” i montaż tablicy ogłoszeniowej przy ulicy Skośnej Panom Krystianowi Pikos, Krzysztofowi Langner i Adrianowi Brandt. Za pielęgnację klombu przy przedszkolu z kolei Paniom Sabinie Okos i Małgorzacie Okos.

Za zaangażowanie w czyszczenie sołeckiego namiotu dziękujemy Panom Januszowi Szymańskiemu, Arturowi Pikos, Klaudiuszowi Tieschbierek, Sebastianowi Moczko, Kamilowi Zgorzelskiemu, Krzysztofowi Pańczyk, Jerzemu Adamiec, Krystianowi Kulawik, Pawłowi Nowańskiemu, Dominikowi Pikos.Przy okazji za zaangażowanie na rzecz naszej miejscowości dziękuję wszystkim aktywnym osobom prywatnym i reprezentującym organizacje, które przy różnego rodzaju inicjatywach gospodarczych – tych zrealizowanych w ostatnich dniach jak również i wcześniejszych poświęcają swój czas.


Sołtys
Sołectwa Zawada
Sebastian Klotka

Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie