Logo
 

Klub Seniora w Zawadzie wznawia działalność


Powiększenie

PIERWSZE SPOTKANIE JUŻ W NAJBLIŻSZY PONIEDZIAŁEK (15.06.2020)

Po trzech miesiącach, w których z powodu epidemii koronawiusa nie była możliwa działalność „Klubu Seniora” od poniedziałku 15.06.2020 wznowi on swoją działalność. Seniorzy z Zawady znów będą mogli wykazać się aktywnością. Cieszymy się  z powrotu i zapraszamy serdecznie wszystkich członków do udziału w zajęciach. Jednocześnie także zachęcamy tych z Państwa, którzy może do tej pory nie mieli możliwości lub okazji nas poznać - a dziś mieliby na to ochotę - do dołączenia do naszej grupy!

Zajęcia będą realizowane z zachowaniem szczególnych zasad higieny i dezynfekcji oraz z uwzględnieniem wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego a także w oparciu o regulamin przygotowany specjalnie na czas obowiązywania reżimu sanitarnego.

Szanowni Państwo, jeżeli wśród Waszych domowników są nasi Członkowie lub ktoś z Waszych rodzin albo sąsiedztwa będzie chętny, aby do nas dołączyć – prosimy poinformujcie go o tym.

„Klub Seniora” działa w Świetlicy Wiejskiej w Zawadzie, obok remizy OSP (ul. Oleska 29A). Wszelkie informacje są dostępne u koordynatora klubu - Sabina Okos, tel.: 517 398 571.