Logo
 

Podziękowanie za okazaną solidarność!


Powiększenie

Szanowni Państwo na prośbę Państwa Katarzyny i Piotra Mańczyk jeszcze dziś (31.12.2020) zamieszczamy kilka słów podziękowań za okazaną pomoc w trudnych chwilach jakie przeżywają Oni po niedawnym pożarze domu
    
„Serdeczne podziękowania dla Wszystkich, którzy wsparli mnie w tym trudnym momencie. Chciałbym podziękować Strażakom a szczególnie Strażakom OSP Zawada, którzy nie tylko uczestniczyli w akcji gaśniczej, ale też pomogli w zabezpieczeniu domu i uprzątnięciu pozostałości po pożarze. Podziękowania dla sąsiadów, którzy pomagali w pracach porządkowych. Duże podziękowania dla Firmy Langosz za użyczenie sprzętu oraz dla Restauracji Marcin. Dziękuję też za wsparcie Wójtowi gm. Turawa wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz Sołtysowi Zawady wraz z Radą Sołecką. Podziękowania dla koleżanek i kolegów z pracy zarówno mojej jak i Żony a także rodzinie. Dziękuję Wszystkim, których nie wymieniłem, a którzy wspierali i wspierają Nas w tych niełatwych chwilach.

Katarzyna i Piotr Mańczyk”


My również chcemy podziękować Wszystkim, którzy wczoraj uczestniczyli w pomocy przy porządkach na posesji Państwa Mańczyk oraz Wszystkim okazującym z Nimi solidarność. Za inicjatywę zorganizowania chętnych do pomocy przy pracach dziękujemy naszym Strażakom z OSP Zawada.

Okazana przez Wszystkich Państwa solidarność buduje!. Ta postawa pokazuje wartość lokalnej społeczności i pozwala mieć nadzieję, że w trudnych chwilach możemy na siebie liczyć!

Sołtys i Rada Sołecka
Sołectwa Zawada