Logo
 

Punkt pocztowy działa w kwiaciarni "VIVA FLORA" w Zawadzie


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

Pod koniec roku 2022 odpowiedzieliśmy na propozycję Poczty Polskiej, w której zaproszono Sołectwo Zawada do zaproponowania przedsiębiorcom realizującym swoje usługi na terenie Zawady współpracy przy utworzeniu placówki pocztowej. Zainteresowanie propozycją zgłosiła Pracownia Florystyczna VIVA FLORA, która zawarła z Pocztą Polską umowę na świadczenie usług pocztowych. Dziękujemy Pani  Beacie Mazur za zainteresowanie propozycją a przez to poszerzenie usług społecznych, z jakich mogą skorzystać mieszkańcy Zawady.

PUNKT POCZTOWY JUŻ DZIAŁA
Mieści się w budynku kwiaciarni VIVA FLORA w Zawadzie przy ul. Luboszyckiej 2 (na rogu ulic Oleskiej i Szkolnej). Kontakt z punktem, tel.: 506 530 260

Usługi pocztowe świadczy się tu od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00. W punkcie istnieje możliwość nadania przesyłek listowych i paczek. Punkt oferuje również sprzedaż znaczków pocztowych i możliwość dokonywania opłat przekazem pocztowym. Za świadczone usługi pocztowe należność można regulować wyłącznie gotówką. Obecnie w punkcie nie jest świadczona usługa odbioru przesyłek.

Zachęcamy Państwa do korzystania z oferowanych w punkcie usług.


Sołtys i Rada Sołecka
Sołectwa Zawada