Logo
 

Okazja do zaopatrzenia się w darmowe maseczki medyczne


Powiększenie

Drodzy Mieszkańcy Zawady

W ostatnim czasie przy okazji przekazywaniu Państwu zawiadomień o „wysokości opłat za śmieci” rozdawaliśmy także wszystkim chętnym maseczki ochronne pochodzące z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych, jakie przekazała do naszego Sołectwa Gmina Turawa.

W związku z tym, że dysponujemy jeszcze maseczkami chcemy umożliwić Państwu zaopatrzenie się w nie. Dzięki podjętej przez Sołtysa i Radę Sołecką współpracy z Filią Gminnej Biblioteki Publicznej, Przedszkolem Publicznym, Publiczną Szkołą Podstawową, „Klubem Seniora” oraz Ochotniczą Strażą Pożarną organizujemy wspólnie akcję przekazywania maseczek mieszkańcom. Już od najbliższej środy 5.05.2021 do „wyczerpania zapasów” maseczki będzie można odbierać w kilku punktach na terenie Sołectwa Zawada (lista punktów na afiszu).

Zachęcamy do uprzedniego kontaktu na podane numery telefonów, dzięki czemu będziemy mogli dowiedzieć się czy aktualnie w danym punkcie maseczki są jeszcze dostępne. Zachęcamy do zaopatrzenia się w nie!

Przy okazji dziękujemy Gminie Turawa za przekazanie masek a wszystkim instytucjom i organizacjom z terenu Zawady za podjęcie wspólnej akcji ich przekazywania mieszkańcom!


Sołtys i Rada Sołecka
Sołectwa Zawad