Logo
 

Wspólne sprzątanie brzegów rzeki Mała Panew w Kolanowicach


Powiększenie

Przed rokiem (czerwiec 2020)  Sołectwa Kolanowice, Luboszyce i Zawada podjęły sąsiedzką współpracę polegającą na wzajemnym wsparciu w realizacja zadań służących lokalnym społecznościom danych miejscowości. Wtedy inicjując współpracę wspólnie sprzątaliśmy obrzeża lasu na pograniczu Kolanowic, Luboszyc i Zawady – tzw. Kolanowickich lub inaczej Kolanowskich „Lasków”. 
 
W tym roku Sołectwo Kolanowice zaprosiło sąsiadów do pomocy w realizacji zadania na terenie Kolanowic (porządkowanie brzegów rzeki Mała Panew i okolic stanicy kajakowej). W kolejnych akcjach, jak wspólnie uzgodniono będą uwzględniane potrzeby pozostałych współpracujących ze sobą sołectw. 
 
Sołectwo Zawada kontynuując współpracę włączyło się w tegoroczną akcję. W związku z tym zapraszamy do współtworzenia naszej reprezentacji Wszystkich chętnych Mieszkańców oraz przedstawicieli organizacji i instytucji działających na terenie Zawady. 
 
Rozpoczęcie akcji w Kolanowicach zaplanowano na godzinę 10.00 (miejsce spotkania boisko w Kolanowicach nad rzeką Mała Panew). ZBIÓRKĘ WYJAZDOWĄ NASZEJ „EKIPY” Z ZAWADY ORGANIZUJEMY 15.05.2021 O GODZ. 9.45 (przy szkole w Zawadzie, ul. Kolanowska). 
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ W SĄSIEDZKĄ WSPÓŁPRACĘ KOLANOWIC – LUBOSZYC I ZAWADY!
Więcej informacji dotyczących zawadzkiej reprezentacji można uzyskać w kontakcie telefonicznym z sołtysem Zawady pod numerem telefonu 504 251 946.
 

Ilustracja pochodzi ze strony: www.kolanowice.com.pl


Sołtys i Rada Sołecka 
Sołectwa Zawada