Logo
 

Uwaga! Ulica Kolanowska przy skrzyżowaniu z ulicą Luboszycką zamknięta


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

ULICA KOLANOWSKA W REJONIE WJAZDU OD STRONY SKRZYŻOWANIA Z ULICĄ LUBOSZYCKĄ ORAZ OD STRONY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NIEPRZEJEZDNA!

Drodzy Mieszkańcy i Goście odwiedzający Zawadę

W związku z uszkodzeniem konstrukcji ściany budynku gospodarczego zlokalizowanego na posesji przy skrzyżowaniu ulic Kolanowskiej i Luboszyckiej oraz w związku z jej częściowym zawaleniem zaobserwowanym przez mieszkańców dniu 10.11.2021 – po interwencji Straży Pożarnej i stwierdzeniu niestabilności konstrukcji -Nadzór Budowlany- zdecydował o zamknięciu przejazdu ulicą Kolanowską w okolicy skrzyżowania z ulicą Luboszycką w rejonie Szkoły Podstawowej oraz boiska LZS. Zamknięcie przejazdu podyktowane jest względami bezpieczeństwa z myślą o użytkownikach ulicy (pieszych, rowerzystach, dzieciach uczęszczających do szkoły, jak i kierujących pojazdami).

Nie wiemy, do kiedy potrwają utrudnienia. Prosimy o cierpliwość. Będziemy dopytywać w -Nadzorze- o procedurę usunięcia zagrożenia i o możliwym terminie udostępnienia na powrót przejazdu ulicą Kolanowską w tej okolicy.

Na czas zamknięcia tego odcinka drogi  prosimy o korzystanie z alternatywnych tras. Wraz z Gminą Turawa prosimy również o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie uszkodzonego budynku.


Sołtys i Rada Sołecka
Sołectwa Zawada