Logo
 

WOŚP 2022 w Zawadzie


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

Drodzy Państwo
Informujemy, że 30.01.2022 zagramy w kolejnym lokalnym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej w Zawadzie w ramach Sztabu WOŚP w Opolu! W związku z trwająca pandemią nie będzie to jeszcze finał w pełnej odsłonie, jaki znamy z poprzednich lat, ale z zachowaniem reżimu sanitarnego chcemy jednak zaprosić Państwa do zagrania w naszej wspólnej orkiestrze!


FINAŁ JESZCZE W OGRANICZONEJ FORMIE
Lokalny Finał WOŚP w Zawadzie tradycyjnie odbędzie się w Parku Wiejskim przy ul. Oleskiej. W godzinach 15.30 - 20.00 zapraszamy Państwa na spacer i spotkanie „Wielkich Serc”. Podczas spotkania będzie okazja wspomóc zbiórkę poprzez przekazanie datku do puszki lub przez wzięcie udział w licytacjach. Będzie można także ogrzać się przy ognisku i odwiedzić „Stajnię Zawada” organizującą w tym dniu swoje WOŚP-owe "drzwi otwarte". Odwiedzających park zaprosimy także na występy muzyczne. Zagra dla nas Orkiestra Dęta OSP Węgry składająca się z muzyków z całej okolicy a także DJ Blucase. Na zakończenie spotkania o godz. 20.00 w ramach zawadzkiego światełka do nieba wspólnie rozpalimy symboliczne serce!. W tym roku na powrót chcemy przy  zachowaniu reżimu sanitarnego zorganizować licytacje „na żywo”. Nadal nie będziemy jeszcze mogli zaprosić Państwa do poczęstunku.

GDZIE SZUKAĆ INFORMACJI
Bieżące informacje na temat tegorocznego finału będziemy zamieszczać na stronie wydarzenia pod nazwą „WOŚP 2022 Zawada” w ramach sołeckiego facebooka. Zachęcamy do śledzenia kanału WOŚP 2022 Zawada | Facebook

WOLONTARIUSZE – GDZIE ICH SPOTKAMY
Nasi wolontariusze będą kwestować przez cały dzień. Już rano będzie ich można spotkać tradycyjnie w okolicach kościoła parafialnego w Zawadzie przy ul. Luboszyckiej (od godz. 7.00 do 8.00 i od godz. 9.30 do 10.30). Kwestować będziemy także na terenie C.H „Zawada Centrum” - przed sklepem Biedronka przy ul. Bocianowej w godzinach od 9.00 do 18.00. Od godziny 15.30 do godziny 20.00 wolontariuszy spotkamy również w Parku Wiejskim w Zawadzie przy ul. Oleskiej. Na zaproszenie osób zaangażowanych w ideę WOŚP, z którymi niektórzy z nas (inicjatorów WOŚP w Zawadzie) mieli okazję współpracować od roku 2009 w ramach Sztabu w Osowcu nasi wolontariusze odwiedzą także Osowiec właśnie, gdzie spotkają się z mieszkańcami na placu przy OSP.

FANTY, GADŻETY, LICYTACJE
W tym roku wracamy do organizacji licytacji „na żywo” w Parku Wiejskim. Zapraszamy darczyńców do przygotowania i przekazania fantów, a chętnych do ich wylicytowania w dniu finału i wsparcia w ten sposób kwesty!
• Fanty można przekazywać do nas najpóźniej do piątku 28.01.2022 włącznie. Szczegóły przekazania fantów ustalimy telefonicznie.   
  Zgłoszenia chęci przekazania fantów można dokonać pod nr tel.: 504251946, 517398571, 886637934;

POMOC W ORGANIZACJI
Jeżeli ktoś z Państwa chciałby nas wspomóc w organizacji tegorocznego finału WOŚP w Zawadzie zachęcamy do kontaktu z Sebastianem Klotka pod nr tel.: 504251946.

Już dziś serdecznie zapraszamy Was - Mieszkańców Zawady jak i całej naszej okolicy do wsparcia kwesty w ramach finału WOŚP 2022 w Zawadzie! Szczegóły zawadzkiego finału podamy niebawem.

DO POMAGANIA ZAPRASZAJĄ:

SOŁTYS i RADA SOŁECKA ZAWADY, RADNI GMINNI Z ZAWADY, INICJATORZY IMPREZY, OSP ZAWADA, WOLONTARIUSZE WOŚP 2022, PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W ZAWADZIE, ORAZ WSZYSCY WSPÓŁORGANIZATORZY, DARCZYŃCY,  WYKONAWCY I OSOBY ZAANGAŻOWANE. WSPÓŁPRACA: GMINA TURAWAW imieniu
WSZYSTKICH ORGANIZATORÓW
WOŚP 2022 w Zawadzie
Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Zawada


Załączniki: