Logo
 

Festyn "Lato w Zawadzie" 2022 odbędzie się 9 i 10 lipca


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie


Drodzy Mieszkańcy i Goście

Zbliża się termin organizacji ogólnosołeckiego festynu „Lato w Zawadzie” 2022. Lokalne wydarzenie od kilkunastu lat jest okazją do wspólnej biesiady i integracji a także do powitania lata. Po dwuletniej przerwie chcemy na powrót zaprosić wszystkich mieszkańców Zawady, ale i wszystkich chętnych do wspólnego spotkania pod namiotem na placu przy boisku LZS w Zawadzie.

Zanim jednak zaprosimy do zabawy zachęcamy Mieszkańców i wszystkich chętnych do włączenia się w pomoc w przygotowaniu wydarzenia. Zapraszamy darczyńców i sponsorów do wsparcia inicjatywy oraz osoby chętne do pomocy organizacyjnej, a także do prac przygotowawczych na placu festynowym. Spotkanie organizacyjne dla chętnych odbędzie się w czwartek 30 czerwca 2022 w Świetlicy Wiejskiej (przy remizie OSP) o godz. 19.30.

Niedługo przedstawimy program tegorocznego festynu. Stawiamy na rekreację, wspólne spotkanie i integrację podczas występów oraz zabaw tanecznych. Nie zabraknie akcentów sportowych, motoryzacyjnych i strażackich oraz animacji dla dzieci. Dziś chcemy tylko wspomnieć o wydarzeniach towarzyszących tegorocznemu festynowi, którymi są Letnie Spotkanie Miłośników Motoryzacji Dawnej (sobota, 9.07), Turniej Piłki Nożnej Firm i Organizacji o Puchar Lata w Zawadzie (sobota, 9.07), Strażacki Turniej Piki Wodnej - Wasserball (niedziela, 10.07), na które już dziś zapraszamy!W imieniu
Wszystkich Osób i Organizacji skupionych wokół Komitetu Organizacyjnego Festynu

Sołtys i Rada Sołecka
Sołectwa Zawada