Logo
 

9.04.2022 organizujemy wspólne sprzatanie w Parku Wiejskim. Zapraszamy


Powiększenie

Sołectwa Zawada, Luboszyce i Kolanowice w ramach podjętej w 2020 roku sąsiedzkiej współpracy polegającej na podejmowaniu wspólnych działań na rzecz lokalnych społeczności zapraszają tym razem Mieszkańców Zawady, Luboszyc i Kolanowic do udziału w akcji porządkowania terenu Parku Wiejskiego w Zawadzie! Do tej pory wspólnie zorganizowano sprzątanie tzw. "Kolanowskich lasków" na styku Kolanowic, Luboszyc i Zawady (czerwiec 2020), a także porządkowanie brzegów rzeki Mała Panew w Kolanowicach (maj 2021). W roku 2022 inicjatywa zawita do Zawady a w 2023 planowana jest w Luboszycach.

Wspólne sprzątanie zaplanowano na sobotę 9 kwietnia 2022, początek o godz. 11.00 (miejsce: Park Wiejski na ul. Oleska). Zachęcamy do zabrania ze sobą grabi ogrodowych. Po pracach zapraszamy wszystkich na poczęstunek. Spotkanie oprócz wiosennych porządków ma służyć również integracji Mieszkańców naszych sołectw.


Jako gospodarze tegorocznej akcji do udziału w pracach gorąco zapraszamy szczególnie Mieszkańców Zawady - zarówno młodzież jak też dorosłych. Będzie nam miło się z Państwem spotkać!

Sołtys i Rada Sołecka
Sołectwa Zawada